سرلشكر سلامی:

استقلال کشور به باقی ماندن در صحنه دفاع از انقلاب وابسته است

استقلال کشور به باقی ماندن در صحنه دفاع از انقلاب وابسته است

به گزارش سیاسی فرمانده کل سپاه اظهار داشت: ملت ایران درس های فراموش نشدنی به دشمنانش داده و با این حقیقت آشناست که استقلال و عظمت و کرامت ما به باقی ماندن در صحنه دفاع از نظام و انقلاب وابسته است.


به گزارش خبرنگار دفاعی ایرنا، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز (جمعه) در اجتماع بزرگ سپاهیان محمد رسول الله (ص) که همزمان با چهلمین سالگرد عملیات پیروزمندانه بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد، عنوان کرد: امروز در جوار بارگاه ملکوتی احیاگر مجد و عظمت اسلام در عصر حاضر و بت شکن بزرگ امام خمینی (ره) و در جوار شهیدان بزرگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بار دیگر لشگریان آسمانی رسول خدا روی زمین صف کشیده اند.
وی اضافه کرد: شما بسیجیان امتداد آن نسل عظیم و باشکوه که خرمشهر را در چنین روزهایی آزاد کردند، شما همچنان محافظان اسلام و رویش های جدید در عرصه انقلابمان هستید. ادامه دهندگان راه شهید حاج احمد متوسلیان هستید، لشگری که وقتی رژیم صهیونیستی وارد جنوب لبنان شد، نخستین لشگری بود که به آنجا اعزام شد.
سرلشکر سلامی افزود: این نشان داده است که فاتحان بیت المقدس و بشارت دهندگان آزادی مسلمانان از بند کفار و شرارت های رژیم صهیونیستی، به سمت بیت المقدس درحال حرکت اند.
فرمانده کل سپاه خطاب به بسیجیان و رزمندگان حاضر در میدان با اشاره به اینکه تاریخ این رزمایش و گردهمایی تاریخی شما را ثبت خواهد کرد، اظهار داشت: شما سپر بلای این ملت مستحکم هستید و میدان دار نبردی سهمگین با استکبار هستید، ازاین رو شکوه این حماسه فقط برای این لحظه و امروز نیست؛ تاریخ را کسانی می سازند که وقتی هدفی را انتخاب می کنند بر روی آن هدف استقامت می کنند.
فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه زندگی در پناه استقلال و آزادی و کرامت فقط با استقامت میسر نمی گردد بلکه باید مقاومت امتداد داشته باشد و برای پیروزی همیشه باید در صحنه بود، تصریح کرد: برای شکست یک سستی کافی است؛ ملت ایران درس های فراموش نشدنی به دشمنانش داده و با این حقیقت آشنا است که استقلال و عظمت و کرامت ما به باقی ماندن در صحنه دفاع از نظام و انقلاب وابسته است.
وی با اشاره به اینکه دشمن می خواهد بین شما و آرزوهای بزرگ فاصله بیاندازد، تصریح کرد: او همواره مانند گرگ گرسنه زوزه می کشد و اوهام و خیالات خویش را در فضای رسانه ای منتشر می کند، او فکر می کند ملت به فراخوانی های وی و به دروغ ها و شایعه پراکنی های وی پاسخ می دهد؛ او ملت ایران را هنوز نشناخته است چونکه همواره خنثی کننده اوهام و اباطیل دشمن است.
سرلشکر سلامی افزود: کاخ سفید در هیچ لحظه ای از این ۴۳ سال قبل از طراحی توطئه ضد ملت ایران دست بر نداشته است؛ در نقطه مقابل هم ملت ایران همواره خنثی کننده این توطئه ها بوده است و در حالیکه ما امروز از هر زمانی مقتدرتر و قوی تر هستیم، دشمن را کاملا درحال زوال می بینیم، همانگونه که فرار او از افغانستان و شکستش در یمن و فرار تدریجی اش از عراق را دیدیم.
فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه در عین حال طلوع خورشید با عظمت اسلام را شاهد می باشیم که انقلاب بزرگ و شکوهمندمان چه تاثیری در بلاد اسلامی بر جای گذاشته است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی دشمن را فرسوده و خسته کرده است.
وی خطاب به بسیجیان اظهار داشت: شما را در حوادث طبیعی و مهار بیماری کرونا و پشتیبانی از معیشت مردم مسلمانمان دیدیم، شما سپاه نبوی هستیم، پایگاه های مقاومت را به پناه گاه های امن و ایمن مردم تبدیل کنید، حتما شما به امداد مردم بشتابید، همیشه در شرایط سخت نخستین بودید.
سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه امروز هم باید در شرایط اقتصادی کشور به کمک مردم بیایید و پایگاه های مقاومت را به پایگاه های امداد تبدیل کنید، اظهار داشت: شما بسیجیان در فاصله زمانی نزدیکی در جایی نماز می خوانید که آرزوی بزرگ همه ماست و آن هم نماز خواندن به امامت پیشوای مسلمین جهان در صحن مسجدالاقصی است.
فرمانده کل سپاه در انتها تصریح کرد: ما متوقف نمی شویم و با قلب هایمان به یکدیگر کمک می نماییم و نمی گذاریم غبار غم بر رخسار مردم مان بنشیند و دست یاری و کمک مردم را می گیریم.منبع:

1401/03/01
11:49:56
5.0 / 5
732
تگهای خبر: ایران , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل