فرمانده مرزبانی انتظامی كشور:

مرزبانان اجازه نفوذ اشرار و عمال بیگانگان را به کشور نمی دهند

مرزبانان اجازه نفوذ اشرار و عمال بیگانگان را به کشور نمی دهند

به گزارش سیاسی ایرنا- فرمانده مرزبانی انتظامی کشور اظهار داشت: مرزبانان بعنوان چشمان بیدار و سینه های ستبر نظام مقدس الهی هوشیارانه از مزرها دفاع می کنند و اجازه نفوذ اشرار و عمال بیگانگان را به کشور نمی دهند.


به گزارش سیاسی به نقل از خبرگزاری ایرنا، سردار احمد علی گودرزی روز چهارشنبه در نشست با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اضافه کرد: در شرایطی که همه در استراحت هستند مرزبانان با تمام وجود از مرزهای کشور محافظت و با وجود همه تهدیدها اجازه ورود اشرار مسلح و کسانی که دل در گرو بیگانگان بسته اند را به کشور در اطراف برخی مرزها بخصوص شمال غرب و جنوب شرق نمی دهند.
وی بیان نمود: امروز نیروی مرزبانی با تمام امکانات از هشت هزار و ۷۵۵ کیلومتر مرز آبی و خشکی کشور دفاع می کنند و دعای خیر رهبر معظم انقلاب سبب شده این نیروها با ذوب در ولایت از پویایی و نشاط زیادی برخوردار باشند.
گودرزی ضمن اشاره به این که مرزبانی در سال ۹۸ از طرف رهبر معظم انقلاب بعنوان یک نیرو نام گذاری و ارتقا جایگاهی پیدا کرد اظهار داشت: این ارتقای جایگاهی در تولید امنیت در چرخه دفاعی کشور موثر بوده و این نیرو توانسته کار سخت پلیس را در دریا و خشکی در سخت ترین شرایط انجام دهد.
فرمانده مرزبانی انتظامی کشور اضافه کرد: سربازان مرزبانی در استان بوشهر به صورت هدفمند و انجام کار اطلاعاتی با اقدام مناسب و بدون سرو صدا و این که کسی متضرر شود با قاچاق برخورد و با تعامل با مرزنشینان نسبت به ایفای حقوق آنان و دولت انجام وظیفه می کنند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی از مردمی ترین و محبوب ترین نیروها و از مولفه های قدرت و اقتدار در کشور می باشند.
آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری اضافه کرد: هر مقدار نیروهای مسلح در عرصه دانش نظامی، دفاعی و تولید سلاح دانش بنیان به خودکفایی، مرجعیت و در عرصه مدیریت ستاد قدرت بالایی در صدر و اشراف اطلاعاتی داشته باشند در فضای ملی و بین المللی دارای قدرت هستند.
وی بیان نمود: اگر مرزها امن و امنیت وجود داشته باشد زمینه برای فعالیت فراهم است اما اگر امنیت نباشد قطعا آن کشور به پیشرفت های دیگر نمی رسد.
صفایی بوشهری افزود: تنظیم و تدوین برنامه، ارتقای سطح دانش، تقویت سطح تجهیزات، الکترونیکی کردن پایش مرزها، تقویت توانمدی نیروی انسانی، صدمه شناسی همچون مواردی است که باید مورد توجه باشد.
امام جمعه بوشهر اظهار داشت: مرزبانی از مهم ترین ابعاد نظامی است و ایران در شرایطی که منطقه گرفتار بحران است همچون کشورهای امن منطقه به حساب می آید و این به واسطه اقتدار نیروهای مسلح است.منبع:

1401/01/08
17:07:56
5.0 / 5
740
تگهای خبر: ایران , تولید , دولت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل