امیر نصیرزاده:

ورزشکاران می توانند اراده سیاسی ما را در دنیا نشان دهند

ورزشکاران می توانند اراده سیاسی ما را در دنیا نشان دهند

به گزارش سیاسی جانشین ستادکل نیروهای مسلح اظهار داشت: کاری که ورزشکاران قهرمان انجام می دهند را نمی توان با یک لشکر هم انجام داد؛ ورزشکاران می توانند ارزش های اخلاقی را ترویج کنند و اراده سیاسی ما را به دنیا نشان دهند.


به گزارش خبرنگار دفاعی ایرنا، امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده جانشین ستاد کل نیروهای مسلح عصر سه شنبه در آیین تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران نیروهای مسلح در سال ۱۴۰۰، عنوان کرد: در نیروهای مسلح اصرار براین است که نیروی انسانی خصوصیت خاصی داشته باشد، چون نیروی انسانی حرف اول را می زند در واقع نیروی انسانی ورزیده می تواند نسبت به وقایع اطراف خود واکنش سریعی از خود نشان دهد.
جانشین ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: ورزش همگانی در نیروهای مسلح یک اصل است که به آن اهتمام جدی وجود دارد بنابراین آمادگی جسمانی باید جزو اصلی ملاک های ارتقای شغلی باشد که در حال انجام می باشد.
امیر نصیرزاده ضمن اشاره به این که ورزش قهرمانی و همگانی مکمل یکدیگر هستند به همین جهت هردو باید مهم شمرده شوند، اظهار داشت: ورزشکاران نمایندگان مردم پرافتخار و بزرگ کشورمان هستند، چونکه کاری که ورزشکاران قهرمان انجام می دهند را نمی توان با یک لشکر هم انجام داد؛ ورزشکاران می توانند ارزش های اخلاقی را ترویج کنند و اراده سیاسی ما را به دنیا نشان دهند بنابراین این موارد برای جامعه اسلامی کشورمان بسیار اهمیت دارد.
جانشین ستاد کل نیروهای مسلح افزود: ما دنبال هویت سازی نیستیم چون هویت مان مشخص است، اما برخی ها با میزبانی مسابقات ورزشی دنبال هویت سازی و مشروعیت سازی هستند ازاین رو وقتی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه نمی دهیم اراده سیاسی خویش را نشان می دهیم بر این اساس باید برای تربیت ورزشکاران و رشته های مدال آور، برنامه ریزی و سرمایه گذاری داشته باشیم.
امیر نصیرزاده با تکیه بر این که ما دنبال قهرمانی به هر روشی نیستیم، بیان داشت: ورزشکارانی که نه تنها برای دریافت پول بیشتر پرچم تابعیت خویش را به دیگران نمی فروشند و آلت دست معاندین کشورمان نمی شوند بلکه ارزش و قدر خود و ملت شان را می دانند، پاس می داریم.


منبع:

1400/12/25
18:55:19
5.0 / 5
761
تگهای خبر: جامعه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل