حسینی:

دولت به دل مشکلات می رود

دولت به دل مشکلات می رود

به گزارش سیاسی معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار داشت: دولت در دل مشکلات رفته و مسائل را بررسی و حل خواهد نمود.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، سید محمد حسینی در سخنرانی خود در نماز جمعه امروز شهرستان سواد کوه شمالی با بیان اینکه امروز توفیق شد در خدمت شما بوده و سلام گرم رئیس جمهور محترم را ابلاغ کنم، اظهار نمود: وزرا و معاونان رئیس جمهور در جای جای استان مازندران پراکنده شده تا تمام مشکلات دیده شود.
وی اظهار داشت: مدیریت جهادی در دولت مشهود است و مدیران دولت شخصیت هایی مانند سردار سلیمانی را الگو قرار داده اند، این دولت یک دولت تحول گرا است، کشور ظرفیت های بیشتری دارد و بیشتر از این می تواند به مردم خدمت کند. پدافند، ماهواره و خیلی از صنایع به روز در کشور عملیاتی شده است.
حسینی افزود: دولت در دل مشکلات رفته و مسائل را بررسی و حل خواهد کرد، معجزه انقلاب اسلامی خودباوری و اعتماد به نفس بوده و ایران اسلامی در مقابل قدرت های جهانی ایستادگی کرده است.
حسینی تصریح کرد: متاسفانه در سالهای اخیر رخوتی بوجود آمده که حتی پایبندان به انقلاب در بعضی امور مردد شده بودند که در دولت جدید این امیدها باردیگر زنده شد.
وی اظهار داشت: شهرستان های سوادکوه و سواد کوه شمالی را از نزدیک مشاهده و مشکلات و ظرفیت های آنان را نزدیک و با حضور کارشناسان بررسی کردیم.
معاونان پارلمانی رئیس جمهور افزود: در سند تحول دولت راهکارهای عینی برای برون رفت از شرایط فعلی دیده شده اما احتیاج به همدلی و اراده جمعی بین دولت و ملت دارد، انقلاب و جنگ هم با همین روش پیروز شد ان شالله در گام دوم انقلاب شاهد همین اراده باشیم.
معاون پارلمانی رئیس جمهور اضافه کرد: در استان مازندران صنعت توریسم، کشاورزی و موانع تولید بررسی می شود و دولت روند را تسریع کرده و معطلی برای احیا مشاغل نخواهیم داشت، نیروهای بومی هم باید به کار گرفته شود و این خواست اصلی رئیس جمهور است که در نهایت شاهد مهاجرت معکوس باشیم.
منبع:

1400/12/21
12:02:17
5.0 / 5
815
تگهای خبر: ایران , تولید , دولت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل