فرمانده قرارگاه بقیه الله الاعظم (عج):

هیچ تهدیدی نمی تواند نظام اسلامی را از بین ببرد

هیچ تهدیدی نمی تواند نظام اسلامی را از بین ببرد

به گزارش سیاسی ایرنا- فرمانده قرارگاه بقیه الله الاعظم (عج) با اشاره به اینکه نظام اسلامی امروز در دوران تثبیت قرار دارد، اظهار داشت: هیچ تهدید خارجی نمی تواند این نظام الهی را از بین ببرد که البته باید در جنگ نرم جدی تر وارد عمل شویم.


به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) سردار سرلشکر عزیز جعفری روز پنجشنبه در اولین رویداد قیام البرز اضافه کرد: محور فعالیت انقلاب در بیانیه گام دوم، مساله حضور و نقش آفرینی مردم در کشور است بگونه ای که این حضور و نقش آفرینی در متن زندگی مردم دیده شود.
وی با اشاره به اینکه نظم و سرعت بخشیدن به حرکت های مردمی مهم ترین وظیقه نیروهای جبهه فرهنگی انقلاب است، اظهار داشت: مقام معظم رهبری پنج مرحله را در نظام مقدس جمهوری اسلامی تبیین کرده اند که حالا با گذشت از مرحله اول، وارد مرحله دوم شده ایم که هنوز در وسط راه هستیم.
فرمانده قرارگاه بقیه الله الاعظم عنوان کرد: مراحل بعدی انقلاب خیلی مهمتر است که مرحله اول و دوم ایجاد بسترسازی و تثبیت بوده است. مرحله بعد دولت سازی اسلامی است و اسلامی شدن همه دستگاه ها دولت می باشد که گام سوم انقلاب است.
وی بیان داشت: اسلامی شدن و اسلامی کردن جامعه گام چهارم و در نهایت ایجاد جامعه توحیدی مرحله پنجم انقلاب اسلامی است. همه این تلاش ها و مجاهدت ها برای این بوده است که یک حکومت اسلامی تشکیل و توحید در جامعه ما مستقر شود.
فرمانده کل سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: ضمن اشاره به این که جامعه توحیدی که یکی از اهداف انقلاب بوده است، مسیری است که باید به سمت آن حرکت نماییم، اضافه کرد: مبحث محوری انقلاب در گام دوم انقلاب حضور و نقش آفرینی مردم در کشور است بگونه ای که این حضور و نقش آفرینی متن زندگی مردم دیده شود.
فرمانده قرارگاه بقیه الله الاعظم در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر مساله حضور مردم بیان داشت: جامعه سازی و ایجاد این جامعه یک حرکت ایجابی و ایجادی است به این معنا که جهاد در گام اول جهاد سلبی و تدافعی بوده است اما این جهاد، جهاد ایجابی و ایجادی است.
جعفری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به تثبیت انقلاب اسلامی اظهار داشت: جمهوری اسلامی درگام اول تثبیت شده است، آنچنان تثبیتی که هیچ تهدیدی نمی تواند آنرا از بین ببرد. این اقدام کار بسیار مهمی است که قدر آن باید دانسته شود، اینجا جهاد ایجابی و ایجادی است که باید فرهنگ را ساخت، جامعه را ساخت و همان جامعه توحیدی که مد نظر بود را ساخت.
وی افزود: اوج تهدیدها در این چند سال گذشته اتفاق افتاده است و این نظام همچنان باقی مانده است و همه این تهدیدها به تثبیت نظام کمک کرده و نقش آفرین بوده است.
وی تصریح کرد: امروز پس از گام اول انقلاب این تثبیت انجاام گرفته است.
سردار جعفری ضمن اشاره به اینکه این جهاد چگونه صورت گیرد، عنوان کرد: هم اکنون مسئله انقلاب اسلامی، حضور گسترده و سازماندهی مردم در عرصه های مختلف فرهنگی اجتماعی است.
وی افزود: از نظر مقام معظم رهبری باید به صورت جمعیت میلیونی در میدان بود و سود رساندن به نظام اسلامی در چارچوب حرکت میلیونی مردم باید شکل بگیرد.
جعفری افزود: برای رسیدن به چشم انداز انقلاب احتیاج به حرکت بزرگ عمومی داریم، این حرکت بزرگ همان قیام است و دعوت رهبری از مردم برای قیام عمومی برای حرکت به سمت اهداف ایجابی و ایجادی است.


منبع:

1400/11/07
23:04:53
5.0 / 5
929
تگهای خبر: جامعه , دولت , سازمان , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل