گزارش سالانه اندیشكده امنیتی رژیم صهیونیستی:

ایران بزرگ ترین چالش خارجی رژیم صهیونیستی است

ایران بزرگ ترین چالش خارجی رژیم صهیونیستی است

سیاسی: در گزارش سالانه اندیشکده امنیتی رژیم صهیونیستی با اشاره به این که اسرائیل به تنهایی قادر به مقابله با ایران نیست، آمده است که ایران بزرگ ترین چالش خارجی برای این رژیم است.


به گزارش سیاسی به نقل از العربی الجدید، اندیشکده امنیتی رژیم صهیونیستی گزارش سالانه خودرا به اسحاق هرتزوگ، رییس این رژیم تحویل داد.
در قسمتی از گزارش سال ۲۰۲۲ اندیشکده امنیتی رژیم صهیونیستی آمده است که ایران بزرگ ترین چالش خارجی برای رژیم صهیونیستی است و این رژیم باتوجه به پیشرفت های ایران در برنامه هسته ای به تنهایی قادر به مقابله با این کشور نیست.

در این گزارش تاکید شده است: چه ایران و ابرقدرت ها به توافق برسند و چه نرسند، اسرائیل باید همکاری وهماهنگی و روابط ویژه خود با آمریکا را تقویت کند.

در بخش دیگری از گزارش سالانه اندیشکده امنیتی رژیم صهیونیستی آمده است: ایران به کارهای منطقه ای خود ادامه می دهد و برای ایجاد تهدید فراگیر برای موجودیت اسرائیل تلاش می کند همچون این که برنامه ساخت موشک های دقیق نقطه زن برای حزب الله در لبنان و نمایندگان خود در سوریه را گسترش داده است، علاوه بر این هزاران موشک و پهپاد ساخته است که می توانند از تمام جبهه ها وارد اسرائیل شوند.
منبع:

1400/11/05
20:28:48
5.0 / 5
968
تگهای خبر: آمریكا , ایران , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل