وزیر دفاع:

فضا برای حرکت های بزرگ در وزارت دفاع فراهم است

فضا برای حرکت های بزرگ در وزارت دفاع فراهم است

سیاسی: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اظهار داشت: فضا برای دستیابی به اهداف بزرگ و راهبردی در این وزارت خانه فراهم و سیاست ها و برنامه ریزی ها برای تلاش جمعی در همین مسیر است.


به گزارش سیاسی به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع، امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی در حاشیه بازدید از نمایشگاه فصل جهش سازمان صنایع هوافضا ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در سازمان صنایع هوافضا اظهار نمود: با عنایت به بررسی های به عمل آمده و مشاهدات در ارزیابی های میدانی، سازمان صنایع هوافضا در جهت تدابیر و منویات مقام معظم فرماندهی کل قوا اقدامات موثر و اثربخشی را انجام داده و به صورت جهشی عمل کرده است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه فضا برای دستیابی به اهداف بزرگ و راهبردی در این وزارت خانه فراهم و سیاست ها و برنامه ریزی ها برای تلاش جمعی در همین مسیر است، اضافه کرد: اخلاص کلید اصلی موفقیت و رمز این راه بوده و هست و همه ما آنرا در زندگی بزرگانی همچون شهید سلیمانی، شهید فخری زاده و شهید صیاد شیرازی دیده ایم.
نمایشگاه پژوهش و نوآوری سازمان صنایع هوافضا (فصل جهش)، در سال ۱۴۰۰ با هدف تحول آفرینی و ترسیم آینده سازمان و سامانه های هوافضای کشور طراحی و برگزار شده است.
هدف از برگزاری نمایشگاه فصل جهش سازمان صنایع هوافضا افزایش آگاهی ها نسبت به صحنه نبرد آینده، تحلیل وضعیت جهان و جهت گیری سازمان ها و کشورهای پیشرو در حوزه سامانه ها و فناوری ها، پیشگیری از غافلگیری و رویکرد فعال نسبت به آینده در همه عوامل مؤثر بر مأموریت سازمان صنایع هوافضا در حوزه های ملی و وظایف نیروهای مسلح، سفر به آینده، ذهن انگیزی متولیان تحقیقاتی سازمان برای کسب و کار و محصولات آتی، افزایش قابلیت ها، خلاقیت و نوآوری، شکستن پارادایم ها و محدودیت های ذهنی بوده است.
این نمایشگاه شامل غرفه های محتوای سوال انگیزی و تحریک ذهن، لزوم تحول، انقلاب فناوری اطلاعات، تهدیدات نوین، سامانه ها و فناوری های آینده نگر و تالار اندیشه است.منبع:

1400/11/03
14:08:31
5.0 / 5
695
تگهای خبر: سازمان , سفر , فناوری , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل