سردار نقدی:

دشمنان خفقان رسانه ای بوجود آورده اند تا پیام دفاع مقدس به گوش دیگران نرسد

دشمنان خفقان رسانه ای بوجود آورده اند تا پیام دفاع مقدس به گوش دیگران نرسد

معاون هماهنگ کننده سپاه با اعلان اینکه دشمنان خفقان رسانه ای به وجود آورده اند تا پیام دفاع مقدس به گوش دیگران نرسد، اظهار داشت: برای مساعدت با نهضت ترجمه آثار دفاع مقدس، سپاه و بسیج با ساماندهی ظرفیت های مردمی به میدان خواهد آمد.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سردار محمدرضا نقدی روز دوشنبه در جشنواره ترجمان فتح که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک انقلاب جهانی است که رسالت آن هدایت همه انسان های عالم است.
معاون هماهنگ کننده سپاه اضافه کرد: دوران دفاع مقدس دوران برادری ها، فداکاری ها و از جان گذشتگی ها است که نجات بخش بشریت است. البته در این رابطه دشمنان خفقان رسانه ای بوجود آورده اند تا پیام دفاع مقدس به گوش دیگران نرسد.
نقدی با اشاره به اینکه حقیقت ناب اسلام می تواند جامعه بشری بعنوان تنها گزینه به کمال برساند، خاطرنشان کرد: دشمنان از کاه کوه می سازند. از یک ماجرای کوچک در یک شهر دور افتاده در ایران کوه می سازند و در رسانه ها مثل بمب خبری می ترکانند. زمانی من گفتم از کاه کوه می سازند اما آنها گاهی از هیچ کوه می سازند.
وی افزود: گاهی اراذل و اوباش که چندین نفر را کشته و ظلم کرده بعنوان یک مبارز سیاسی مطرح می کنند و گاهی کسی اصلا کشته نشده می گویند او را کشتند و بعد آنرا خبر یک رسانه ها می کنند.
معاون هماهنگ کننده ارتش افزود: اغلب کسانی که ایران را ندیده اند و فقط از مسیر این رسانه ها ایران را شناخته اند وقتی به ایران می آیند تعجب می کنند که ما درباره ایران چه فکر می کردیم ازاین رو دشمنان با رسانه ها نمی گذارند که این حقایق نورانی اسلام به دنیا برسد حقیقت های جامعه ما به دنیا برسد بنابر این ما باید در این حوزه همت مضاعف داشته باشیم بنابراین است که رهبر معظم انقلاب در این حوزه از نهضت ترجمه صحبت می کنند.
نقدی با بیان اینکه نهضت ترجمه باید شکل بگیرد تا سالی چند هزار اثر ترجمه شود، اظهار داشت: ما در این چهل و چند سال درحال دفاع مقدس از حقایق نورانی اسلام در مقابل استکبار بودیم. یک روز این ملت از دفاع و جنگ برای حفظ ارزش هایشان خارج نشدند. این حقایق را باید به عالم نشر داد. همه باید نهضتی در این حوزه بسیج شوند یعنی همه به میدان بیایند. کارهای بزرگ انقلاب با حضور گسترده مردمی حل شده است با یک دستگاه اداری حل نشده است.
وی اظهار داشت: در دفاع مقدس اگر فقط می خواستند نظامی ها بجنگند مطلقا این پیروزی های بزرگ حاصل نمی شد. همه مردم پای کار آمدند ازاین رو حقایق اسلام و دفاع مقدس را باید به جهان نشر داد که انجام این مهم نیازمند تلاش دستگاههای مختلف با همراهی مردم عزیز و بصیر است.
معاون هماهنگ کننده سپاه ضمن اشاره به این که جهت کمک به نهضت ترجمه آثار دفاع مقدس، سپاه و بسیج با ساماندهی ظرفیت های مردمی به میدان خواهد آمد، افزود: باید به حوزه دفاع مقدس و صدور پیام انقلاب به جهان بیشتر مبادرت ورزید چونکه امروز انقلاب اسلامی و رهبری معظم انقلاب در دنیا طرفداران بیشماری دارند و باید به این طرفداران نقش بیشتری داده شود.
نقدی افزود: ناشران بزرگ دنیا را به راهیان نور ببریم و برای آنها برای دفاع مقدس بگوییم. باید در دنیا نمایشگاه هایی خودمان برپا نماییم و جذابیت های دفاع مقدس را به نمایش بگذاریم.
وی با اشاره به اینکه باید در جهت نهضت ترجمه ستاد مرکزی تاسیس شود، اظهار داشت: ناشران و انتشاراتی ها باید سالانه اثرهایی در جهت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و صدور پیام های آن چاپ کرده و در اختیار علاقمندان قرار دهند البته در این راستا باید نهضتی کار کرد چونکه انگیزه و ظرفیت های زیادی در میان جوانان ایرانی وجود دارد که باید با همت و تلاش بیشتر آثار زیادی در حوزه انقلاب تولید کرده و پیام آنرا به جهان صادر کرد.

1400/10/27
22:32:48
5.0 / 5
901
تگهای خبر: ارتش , ایران , تولید , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل