سرلشكر صفوی:

سردار سلیمانی الگوی ایستادگی و مقاومت بود

سردار سلیمانی الگوی ایستادگی و مقاومت بود

به گزارش سیاسی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا اظهار داشت: سردار سلیمانی الگوی ایستادگی و مقاومت و چراغ راهنمایی برای مقابله با توطئه های مختلف دشمن و شکست استکبار جهانی است.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی روز شنبه در دومین همایش نهضت خاطره گویی که در سازمان صنایع دفاع برگزار شد، اضافه کرد: از شورای تخصصی نهضت خاطره گویی می خواهم که برنامه های سال ۱۴۰۱ را از الان برنامه ریزی کنید و نهضت خاطره گویی را همانگونه که رهبری فرمودند از نظر محتوایی صحیح و سلامت باشد و گسترش دهیم و افرادی که بدانید که چه باید بگویند و چه نگویند.
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا خاطرنشان کرد: از نظرم من بزرگترین دستاورد سیاسی و انسانی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و جبهه مقاومت در سوریه و عراق و یمن و ساختن انسان هایی در تراز انقلاب اسلامی همچون حاج قاسم سلیمانی ها و عباس بابایی ها است که این شهیدان پیشگامان امنیت و اقتدار ایران و اسلام هستند.
صفوی، حاج قاسم سلیمانی را تک چهره مدیریت انقلاب اسلامی دانست و بیان نمود: حاج قاسم سلیمانی و مدیریت او می تواند الگوی مدیریت در شرایط سخت و جنگی نابرابر باشد، او الگوی ایستادگی و مقاومت و چراغ راهنمایی برای مقابله با توطئه های مختلف دشمن و شکست استکبار جهانی است.
وی تصریح کرد: کمترین انتقام خون شهید سلیمانی خروج آمریکا و استکبار جهانی از منطقه است که به دست جوانان مسلمان و جهادگران منطقه رقم خواهد خورد.
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا ضمن اشاره به خروج آمریکا از افغانستان اظهار داشت: ما شاهد فرار مفتضحانه آمریکا از افغانستان بودیم که همه اینها نشانه های افول آمریکا و تحقق اهداف بزرگ اسلام است.
صفوی تصریح کرد: باآنکه خون شهید سلیمانی و مدافعان حرم به دست بدترین دشمنان خدا ریخته شد اما خون این شهیدان شکست های پیاپی آمریکا را به همراه خواهد داشت و خون این شهدا طلیعه پیروزی های بعدی انقلاب اسلامی و نوید بخش شکست های پیاپی آمریکا و محورهای عبری، عربی و دولت های مرتجع در منطقه است.
وی افزود: امیدواریم با جهاد تبیین و نهضت خاطره گویی بتوانیم مظلومیت ملت ایران اسلامی را به گوش جهانیان برسانیم تا آنها با جنایت های استکبار جهانی ضد ملت ایران در دفاع مقدس و پس از آن آشنا گردند.
رییس مرکز آینده پژوهی جهان اسلام در ادامه به مجاهدت های رزمندگان در دفاع مقدس اشاره نمود و اظهار داشت: آنهایی که در شلمچه و کربلای ۵ جنگیدن اگر در کربلا هم بودند در کنار امام حسین(ع) با کفار می جنگیدند.
صفوی، حاج قاسم سلیمانی را تربیت یافته مکتب امامین انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: حاج قاسم به خوبی بیانات و فرامین رهبر معظم انقلاب را شنید و به راستی تربیت شده دست مقام معظم رهبری بود و به خوبی توانست تدابیر ایشان را اجرا و سوریه و عراق را از شر داعش نجات دهد.منبع:

1400/10/18
17:17:27
5.0 / 5
1009
تگهای خبر: آمریكا , ایران , تخصص , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل