فرمانده نیروی هوایی ارتش:

شهید ستاری نماد توانستن و اسوه خودکفایی بود

شهید ستاری نماد توانستن و اسوه خودکفایی بود

به گزارش سیاسی فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: آنچه امروز می توانیم در وصف شهید ستاری در یک جمله خلاصه نماییم این است که او نماد توانستن و اسوه به تمام معنا خودکفایی بود.


به گزارش سیاسی به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، سرتیپ خلبان حمید واحدی در مراسم بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد شهادت امیر سرلشکر منصور ستاری ضمن برشماری خاصیت های قابل تحسین این شهید اظهار داشت: امروز اگر بخواهیم درک کاملی از توانستن و خودکفایی را با وجود تمامی تحریم ها و دشواری های موجود داشته باشیم تنها کافی است تلاش ها و مجاهدت های این شهید والامقام را چه در سنگر مبارزه مقابل استکبار و چه در سنگر خودکفایی ببینیم و آن وقت است که معنای حقیقی توانستن را می فهمیم.
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد: شهید ستاری افسری مومن، متعهد، شجاع، آگاه، تیزهوش و کاردان بود که طرح ها و ابتکارهای زیادی در تجهیز سیستم های راداری پدافندی به اجرا گذاشت که در طول جنگ تحمیلی توان نیروی هوایی ارتش را در سرنگونی هواپیماهای متجاوز دشمن دوچندان کرد.
واحدی اشاره کرد: خودکفایی از اولین اولویت های شهید ستاری بود که او را سرآمد کرد و با وجود تمامی سختی ها موفق شد کارهایی انجام دهد که تا به امروز مشابه آن وجود نداشته است. اینها همه نتیجه خداباوری و دیانت او بود که امروز یک ملت نام او را به نیکی، جوانمردی و روشن بینی یاد می کنند.
وی اظهار نمود: خداوند هر کس را بخواهد عزیز می کند و شهید ستاری تبلوری از عزیزکردگان پروردگار است که شربت شهادت را نوشید و در کوشش برای ساخت ایرانی قدرتمند و با صلابت با تمام وجود کوشش کرد و ذره ای برای این مرز و بوم کم نگذاشت چون خودرا فرزند کشوری می دانست که نام پهلوانانش لرزه در اندام دشمن می اندازد و خود پهلوانی یگانه در نیروی هوایی ارتش شد که اسوه ای برای تمامی کارکنان این نیرو باشد.
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد: شهید ستاری بازویی پرقدرت برای ارتقای توان رزم کشور در مقابله با تمامی تهدیدات موجود شد تا هیچ قدرتی حتی فکر نزدیکی به مرزهای میهن عزیزمان را نکند چون می داند این خاک مقدس است و متخصصان بسیاری همچون ستاری ها دارد و اگر زمانش فرا برسد کاری می کنند کارستان تا بیرق ظلم و ستم را برچینند و پرچم علوی را بر تمامی جهان بگسترانند.


منبع:

1400/10/16
19:41:11
5.0 / 5
1086
تگهای خبر: ارتش , ایران , تخصص , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل