اولیانوف:

در مذاکرات وین جبهه متحدی ضد ایران وجود ندارد

در مذاکرات وین جبهه متحدی ضد ایران وجود ندارد

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین به اظهارات یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در واکنش به پیامی از ابوالفضل عمویی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران که درباره مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین گفته بود، «ضرب الاجل چند هفته ای برای غرب است، نه ایران. اگر در دست یافتن به توافقی خوب جدیت دارید، از لجاجت دست بردارید و پیشنهاد ایران برای رفع تحریم ها را بپذیرید. زمان به نفع شما پیش نمی رود»، در صفحه توییترش نوشت: از لحاظ مفهومی، ما طرفدار نگاهی متفاوت هستیم. ما با این درک پیش می رویم که همه ی ما «در یک قایقیم». در مذاکرات وین، هیچ جبهه ی متحدی ضد ایران وجود ندارد.
اولیانوف افزود: ایران شریک پرارزش و محترم ماست. ما باید به اتفاق هم راهکارهایی را پیدا نماییم که برای همه قابل قبول باشند.
اظهارات اولیانوف به دنبال این مطرح می شود که دور هفتم مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین چند روز پیش به پایان رسید و دور هشتم مقرر است دوشنبه ی هفته پیش رو(۶ دی) برگزار گردد.
منبع:

1400/10/03
11:10:57
5.0 / 5
925
تگهای خبر: ایران , سازمان , شورا , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل