فرمانده كل سپاه:

نیروی دریایی سپاه به نقاط درخشانی دست یافته است

نیروی دریایی سپاه به نقاط درخشانی دست یافته است

سیاسی: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کیفیت، اثربخشی و دقت عمل سامانه ها را نقطه اوج تلاش و عمل نیروی دریایی سپاه عنوان نمود و گفت ورود فناوری های جدید، نشانگر دستیابی نیروی دریایی سپاه به نقاط درخشان در راه تکامل قدرت خود است.


به گزارش سیاسی به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سپاه، سرلشکر پاسدار حسین سلامی در حاشیه برگزاری دومین روز رزمایش مشترک پیامبر اعظم (ص) ۱۷ که در سواحل خلیج فارس و منطقه عمومی جنوب کشور درحال برگزاری است، در جمع خبرنگاران با اعلان اینکه امروز شاهد صحنه یک رزمایش دقیق و واقعی بودیم، اظهار داشت: کیفیت، اثربخشی و دقت عمل سامانه ها نقطه اوج تلاش و عمل برادران نیروی دریایی سپاه بود.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: امروز شاهد بودیم که هم پهپادهای نیروی دریایی سپاه بصورت دقیق از فواصل مختلف اهداف را مورد به هدف خوردن قرار دادند و هم موشک های بالستیک بعنوان پدیده های جدید نیرو و موشک های کروز اهداف ازپیش تعیین شده در فواصل و با شرایط مختلف را با دقت صد درصد مورد به هدف خوردن قرار دادند.
سلامی، دقت در به هدف خوردن به اهداف، انعطاف در بردهای متفاوت و قابلیت عملیات هم زمان روی هدف های ثابت یا متحرک را از وجوه برجسته این مرحله از رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۷ برشمرد و عنوان کرد: با ارزیابی دقیقی که از منحنی های رشد قدرت دفاعی دارم، در دو روز اخیر در نیروی دریایی سپاه جهش در قدرت دفاعی را ملاحظه کردم.
وی اشاره کرد: ورود تکنولوژیهای جدید شامل هوش مصنوعی و فناوری استفاده از پهپادها در اعماق گوناگون و موشک ها در طیف وسیعی از بردها با دقت های قابل قبول، نشانگر دستیابی نیروی دریایی سپاه به نقاط درخشان در راه تکامل قدرت خود است.


منبع:

1400/10/01
11:41:20
5.0 / 5
1055
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل