پلمب یک نمایندگی پخش قطعات خودرو در قزوین

پلمب یک نمایندگی پخش قطعات خودرو در قزوین

به گزارش سیاسی قزوین مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین اظهار داشت: یک نمایندگی پخش قطعات خودرو از عرضه محصولات خودداری می کرد که طی بازرسی ها محصولات دپو شده این نمایندگی کشف شدند؛ بر همین مبنا محل نگهداری اقلام یدکی پلمب و پرونده در اختیار کارشناسان قرار گرفت.


هوشنگ محمدی ضمن اشاره به گشت های تعزیرات استان اظهار نمود: در جهت تحول سازمان تعزیرات حکومتی از یک واحد تولید محصولات معدنی، یک کارخانه تولید روغن خودرو و جایگاه های بین راهی بازدید شد.
وی افزود: در جهت ایجاد ثبات در بازار به همراه نماینده، سازمان صمت و جهاد کشاورزی از یک کارخانه بزرگ تولید مواد معدنی به دلیل عرضه محصولات تقلبی به بازار بازدید شد. ضمن بازرسی مشخص شد کارخانه تولیدی بوسیله ی یک بانک توقیف شده اما محصولات آن به فروش می رسد که بلافاصله مدیرعامل احضار و پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاههای ذی ربط ارجاع شد تا تعیین تکلیف و قانونی شوند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین اظهار داشت: بازرسی ها منجر به کشف محصولات دپو شده یک نمایندگی پخش قطعات خودرو هم شد که از عرضه محصولات خودداری می کرد؛ محل نگهداری اقلام یدکی پلمب و پرونده در اختیار کارشناسان قرار گرفت.
بنابراعلام روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان قزوین، محمدی با تاکید بر تشدید بازدیدهای تعزیرات حکومتی برای طرح شب یلدا اظهار داشت: در جهت صیانت از حقوق مصرف کننده و تنظیم بازار، از تمامی واحدهای مرتبط در این خصوص شامل شیرینی فروشی ها، آجیل فروشی ها و بازار میوه در اوقات اداری و غیراداری با برگزاری گشت مشترک نظارت بر بازرسی های دستگاههای ذی ربط را داریم و با هرگونه ترک فعل واقدامی که سبب بی ثباتی بازار شود به صورت قاطع برخورد می نماییم.
وی افزود: تابحال در مورد طرح شب یلدا بیشتر از ۱۰ گشت برگزار شده است و از مراکز بین راهی هم به صورت مستمر بازرسی می شوند؛ در گشت سیار روز جمعه از این واحدها تخلفاتی مانند عدم رعایت اصول بهداشتی، گران فروشی و عرضه کالاهای قاچاق محرز شد که ضمن تشکیل پرونده، با تشدید مجازات ها در شعب تخصصی با این متخلفین برخورد می شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین در انتها خاطرنشان کرد: اقدامات در نظرگرفته شده برای طرح شب یلدا با برگزاری گشت های سیار اقدامات پیشگیرانه در نظر گرفته شده و هر روز بالغ بر۶ تیم در سطح استان در این گشت ها شرکت می کنند. با متخلفین این طرح بنابر قانون و در نظر گرفتن شعب ویژه رسیدگی و حداکثر مجازات برخورد خواهد شد که در انتها طرح آمار و بیشترین تخلف به نظر مردم شریف استان خواهد رسید.
منبع:

1400/09/20
15:24:46
5.0 / 5
1175
تگهای خبر: تخصص , تولید , سازمان , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل