کارکنان ناوگروه پاکستان به مقام شامخ شهیدان بندرعباس ادای احترام کردند

کارکنان ناوگروه پاکستان به مقام شامخ شهیدان بندرعباس ادای احترام کردند

سیاسی: تعدادی از فرماندهان و کارکنان ناوگروه نیروی دریایی ارتش پاکستان، که میهمان منطقه یکم امامت نیروی دریایی راهبردی ارتش هستند با حضور در گلزار شهدای بندرعباس، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.


به گزارش روابط عمومی منطقه یکم امامت نداجا؛ این عده به همراه فرماندهان وکارکنان منطقه یکم نیروی دریایی، با اهدای گل به مزار شهیدان، برای شادی ارواح مطهر شهدا حمد و سوره قرائت کردند.
ناوگروه پاکستان متشکل از سه فروند ناو رزمی آن کشور بامداد یکشنبه در منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندرعباس پهلو گرفت.
بعد از انجام تشریفات نظامی، فرمانده این ناوگروه مورد استقبال فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت. این ناوگروه از۱۴ تا ۱۷ آذرماه جاری به مدت چهار روز در بندرعباس حضور دارد.
برنامه های آن حضور در گلزار شهدا، دیدار با فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش، استاندار هرمزگان و نماینده ولی فقیه در استان، برگزاری مسابقه های ورزشی و قرآنی در نهایت به هنگام خروج از لنگرگاه تمرین رزم دریایی بین نیروی دریایی ارتش و پاکستان است.
درسال جاری این دومین سفر نیروی ارتش پاکستان به بندرعباس است، ۱۴ تا ۱۷ فروردین سال جاری ناوگروه پاکستان به بندرعباس سفر داشت.
این سفر با هدف تحکیم روابط نظامی و دیپلماسی ایران و پاکستان صورت گرفته و در مراسم استقبال دومین ناو گروه نیروی دریایی ارتش پاکستان، سفیر این کشور در تهران، سرتیپ عمران کاشف وابسته نظامی دفاعی، همین طور جانشین فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی کشورمان حضور داشتند.منبع:

1400/09/15
18:30:47
5.0 / 5
1092
تگهای خبر: ارتش , ایران , سفر , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل